.. idzie do góry. spokojnie bez jakis wielkich skoków. Spółka dobra już prawie wyprostowana. Pamiętajcie za ile brali - 1,2 zeta to cena docelowa. A do końca lutego widze 0,8
warto bylo pomeczyc sie na 57 56 groszy tam kupowalem to co poi 63 62 61 59 sprzedalem mam teraz troche wiecej nawet
pozdrawiam rynek wzrostowy pomoze mirce wkoczyc na wyzsze poziomy przy 64 bedzie walka