Coś się dobrego kroi. Te dzisiejsze zagrywki,pozbierali i wystawili na sprzedaż blokując dalsze wzrosty i licząc na panikę niecierpliwych. Pewnie takie manewry powtórzą jeszcze kilka razy i dopiero puszczą jak będzie jakieś info ( oczywiście pozytywne :)
Nawet nie przypuszczałem, że tyle akcji wisi na tych poziomach. Przez ostatnie miesiące można było przypuszczać, że zlecenie kupna 400k akcji wyczyści wszystko do 2 zł :)