• Będzie dobrze Autor: ~ff [77.113.62.*]
    Coś się dobrego kroi. Te dzisiejsze zagrywki,pozbierali i wystawili na sprzedaż blokując dalsze wzrosty i licząc na panikę niecierpliwych. Pewnie takie manewry powtórzą jeszcze kilka razy i dopiero puszczą jak będzie jakieś info ( oczywiście pozytywne :)
  • Re: Będzie dobrze Autor: ~ed [78.9.38.*]
    Nawet nie przypuszczałem, że tyle akcji wisi na tych poziomach. Przez ostatnie miesiące można było przypuszczać, że zlecenie kupna 400k akcji wyczyści wszystko do 2 zł :)
  • Re: Będzie dobrze Autor: ~xxx_bankier [109.243.63.*]
    hehe

    to wszystko sa akcje obrane przez akcjonariuszy Imagisa

    :]

[x]
PCGUARD 0,00% 0,38 2009-03-20 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.