Jadę sobie na urlop, kursem się specjalnie nie stresuję, chociaż jestem trochę podekscytowany co to będzie jak wrócę. Jak obstawiacie, na jakim poziomie ustabilizuje się kurs po skupie? Ja obstawiam okolice 2,50zl. Śmieszne to trochę, że czekali z tą akcją 2,5 roku odkąd uchwalili to na walnym w połowie 2009.
Zarząd spółki NTT System zdecydował o skupie akcji własnych spółki w celu dalszej odsprzedaży.
Skup rozpocznie się 17 stycznia i potrwa najpóźniej do 28 czerwca. Łączna cena nabycia akcji własnych powiększona o koszty ich nabycia nie może przekroczyć wysokości kapitału rezerwowego (...), tj. kwoty 3,5 mln zł - napisano w komunikacie.
Maksymalna liczba nabywanych akcji nie może przekroczyć 2 mln sztuk.
Myślę, że jeżeli spółka będzie zarabiać (lub tracić) po kilkaset tysięcy kwartalnie, jak to było w 2011, to na dłuższą metę nikt się nią nie zainteresuje.
Jeśli jednak polepszy wyniki, to wywalanie po 2 zł może okazać się nierozsądne.
1,2 to wszystko co może osiągnąć po tym skupie do czerwca na luzie tyle zbiorą do max tej ceny, a wy bredzicie o 2 zetach żal mi patrzeć jak mało wiecie o giełdzie i o tej przez boga i ludzi zapomnianej spółce