Jakoś dziwnie stanęły? Skończyło się przeżucanie akcyjek? czyżby ulica ustawiła się na zakupy po 0,09? TAK dlatego teraz idziemy w górę, cwaniaki już się zamurowały i nie wiedzą co robić. Ha ha ha
jak to nie wiedza.caly czas delikatnie zbierali po 0,09 od wystraszonego leszcza,dzis odebrali spekule
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ale nagle przestali. ha ha ha. A od jutra rozpoczynamy rajd.