• Zakupy!!!! Autor: rysiek1 [109.196.51.*]
    Jakoś dziwnie stanęły? Skończyło się przeżucanie akcyjek? czyżby ulica ustawiła się na zakupy po 0,09? TAK dlatego teraz idziemy w górę, cwaniaki już się zamurowały i nie wiedzą co robić. Ha ha ha
  • Re: Zakupy!!!! Autor: ~s.inwest [178.37.227.*]
    jak to nie wiedza.caly czas delikatnie zbierali po 0,09 od wystraszonego leszcza,dzis odebrali spekule
  • Re: Zakupy!!!! Autor: rysiek1 [109.196.51.*]
    jak to nie wiedza.caly czas delikatnie zbierali po 0,09 od wystraszonego leszcza,dzis odebrali spekule
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ale nagle przestali. ha ha ha. A od jutra rozpoczynamy rajd.
[x]
REGNON 22,41% 0,80 2020-09-30 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.