w grudniu przewinelo sie ze 180 mln. akcji przez gielde to ja sie pytam gdzie sa te akcje ?
jezeli wszystkich jest 235 mln.Na walnym chca zaglosowac nowa emisje ktora napewno nie jest kozystna dla ulicy to jak to zrobia bez akcji ? :-) .
pierdzielenie i tyle zarobili na panice a teraz tylko patrzec na nowe infa o nabywaniu akcji .Tyle w temacie
moga miec w dupie ale musza dotrzymac warunkow ukladu czyli emiscji dla wierzycieli a emisje moga uchwalic jak beda miec wiekszosc , wiec albo juz skupili albo zaczna skupowac a infa beda dzien po dniu naplywac .:)
ja nie rozumiem..
kancelaria zygmunt tobor kupiła 20 mln szt. za 20 mln zł
jawoszek w oparciu o umowy cywilno prawne sprzedawał w przedziale powyżej 20gr.
o co tutaj chodzi..?
o nieruchomości..? scalenie akcji za jakiś czas..?
o co..?