• gdzie sa akcje ? Autor: ~jaja [87.105.135.*]
    w grudniu przewinelo sie ze 180 mln. akcji przez gielde to ja sie pytam gdzie sa te akcje ?
    jezeli wszystkich jest 235 mln.Na walnym chca zaglosowac nowa emisje ktora napewno nie jest kozystna dla ulicy to jak to zrobia bez akcji ? :-) .
    pierdzielenie i tyle zarobili na panice a teraz tylko patrzec na nowe infa o nabywaniu akcji .Tyle w temacie
  • Re: gdzie sa akcje ? Autor: ~petroklauny [89.174.196.*]
    zarząd pronoxu ma wszystkich w dupie, oni juz zarobili + nowe akcje na koncie.
  • Re: gdzie sa akcje ? Autor: ~he [78.8.136.*]
    moga miec w dupie ale musza dotrzymac warunkow ukladu czyli emiscji dla wierzycieli a emisje moga uchwalic jak beda miec wiekszosc , wiec albo juz skupili albo zaczna skupowac a infa beda dzien po dniu naplywac .:)
  • Re: gdzie sa akcje ? Autor: ~wolf [83.11.24.*]
    Nie kupiłem po 0,38, ani po 0,20,ale po 0,11 zapakowałem po sam korek i czekam ;)
  • Re: gdzie sa akcje ? Autor: ~rom [83.20.235.*]
    powiedzcie kto tak sypie!!!!!!!
  • Re: gdzie sa akcje ? Autor: ~komentator sportowy [178.181.72.*]
    ja nie rozumiem..
    kancelaria zygmunt tobor kupiła 20 mln szt. za 20 mln zł
    jawoszek w oparciu o umowy cywilno prawne sprzedawał w przedziale powyżej 20gr.

    o co tutaj chodzi..?

    o nieruchomości..? scalenie akcji za jakiś czas..?
    o co..?
[x]
REGNON 22,41% 0,80 2020-09-30 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.