• gks sprzedaje Autor: ~konrad2002 [78.8.180.*]
    gks sprzedal 4,720miliona akcji po 0,23 srednia cena co wy na to
  • Re: gks sprzedaje Autor: ~chłop z mazur [217.197.76.*]
    A skad masz info?
  • Re: gks sprzedaje Autor: ~chłop z mazur [217.197.76.*]
    Ok, już mam.

    A Zbycho nadal będzie twierdził, że tu nikt nie sypie...
  • Re: gks sprzedaje Autor: ~xxxl [91.94.188.*]
    oddaja za grosze nie maja na wypłaty i utrzymanie stadionu wiec halo nie odkryłeś
  • Re: gks sprzedaje Autor: ~zbycho- [83.24.86.*]
    CHŁOP TY jesteś zepsuty ......dla kasy napiszesz wszystko.

    WCZEŚNIEJ pisałeś że nie kupujęsz PRONKA tylku tu jestes bezinteresownie a po kilku tygodniach zakomunikowałeś że sprzedałeś z ZAROBKIEM

  • Re: gks sprzedaje Autor: ~chłop z mazur [217.197.76.*]
    Jak słusznie kiedyś zauważyłeś, od momentu, w którym zdecydowałem się wejść na krótko tutaj, zamilkłem na forum. Aby nie było, że zmieniam zdanie o tej spółce.
    Był moment, w którym można było wejść. Niekoniecznie musiałem zarobić, mogłem równie dobrze stracić. Ale się udało.

    Masz o to do mnie pretensje, że zarobiłem...??

    Jak miałem akcje, nie pisałem wszem i wobec, żeby kupować, bo jedziemy na północ, będzie dzida, odpał, Wielkie UP. Nie wygłupiałem się, jak Ty teraz. Od ponad 2 miesięcy tniesz straty uśrednijąc w dół, żeby tylko okłamać samego siebie, że nic się nie dzieje.

    Powiedz nam, ile masz już w plecaku? 10, 20k czy może więcej...??
[x]
REGNON 22,41% 0,80 2020-09-30 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.