• wazne Autor: ~jadabc [78.133.191.*]

    Erg jest jak mózio jedna wielka sciema i brak kultury i klasy
  • Re: wazne Autor: ~mozio spokojnie [178.181.184.*]
    Głos wd...cza wołającego w głuszy!!!
  • buhaha klasa Autor: ~kula [81.100.173.*]
    Klasę to mozio ma pierwsza, ale podstawową .
    buhaha
  • Re: buhaha klasa Autor: ~mózio weekendowy [46.204.119.*]
    Dobry dowcip...masz jeszcze jakieś inne w zanadrzu!?
    Chciał bym zabłysnąć na Sylwka w towarzystwie...a wiesz no rozum nie tak błyskotliwy
    jak u ciebie!
  • Re: wazne Autor: ~johnny77t [188.146.57.*]
    Dnia 2011-12-10 o godz. 21:45 ~jadabc napisał(a):
    >
    Erg jest jak mózio jedna wielka sciema i brak kultury i
    > klasy
    .......dokładnie tak jest!!!
  • Re: wazne Autor: ~mózio luźny Bolo [46.204.47.*]
    Następny wd...ny zgryźliwy się zameldował!. Więcej energii chłopaki w trzeźwe myślenie, żeby mc potem zaimponować laskom niż w upierdliwe, bezsensowne docinki!
    Na kilometry czuć od was malizną!!! A przecież czas odpowiedni, żeby za chwilę stać się kimś i na te co powyżej wspomniałem odpowiednią zanętę...hehehe... mieć!
    Jesteście głaby kapuściane, ze zajmujecie się bezproduktywnymi docinkami zamiast
    sensownymi inwestycjami, a potem rzecz jasna, ma się hehehe...rozumieć...
    uwodzicielskimi..:-))) jak lico Putina po lifcie...laskami!!!
  • mała korekta niedopisań i drobnych przekłamań..:-))) Autor: ~mózio luźny Bolo [46.204.47.*]
    Następny wd...ny zgryźliwy się zameldował!. Więcej energii chłopaki w trzeźwe myślenie, żeby móc potem zaimponować laskom niż w upierdliwe, bezsensowne się do...lanie!!
    Na kilometry czuć od was malizną!!! A przecież czas odpowiedni, żeby za chwilę stać się kimś i na te co powyżej wspomniałem odpowiednią zanętę...hehehe... mieć!
    Jesteście głąby kapuściane, że zajmujecie się bezproduktywnymi docinkami zamiast
    sensownymi inwestycjami, a potem rzecz jasna, ma się hehehe...rozumieć...
    uwodzicielskimi..:-))) jak lico Putina, po lifcie...laskami!!!
  • Re: wazne Autor: ~johnny77t [46.204.122.*]
    lepiej spójrz sam na siebie.....!!!
[x]
ERG -1,40% 42,20 2026-06-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.