• co za cena, nie do wiary Autor: ~dan [195.20.110.*]
    może prezio by się odezwał....... w stylu :nie ma przesłanek do takich spadkow , wyniki będą super itd itd
  • Re: co za cena, nie do wiary Autor: ~gonzales [83.11.245.*]
    nie do wiary że można tak skur..c papier, przecież tutaj nikt nie wróci już z drobnych akcjonariuszy. Nie wiem o czym Prezio myślał robiąc te wszystkie przejęcia a nie dbając o Sternika kursu akcji. już nie chodzi nawet o to że na szerokim jest padaka...
[x]
PROTEKTOR -1,96% 1,20 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.