• Nie słuchać analityków Autor: ~poławiacz pereł [193.105.75.*]
    W najnowszym Fobesie nawet Łapiński, przez którego kupiłem tego Tupa uciekł z tonącego okrętu. Koleś jest zmienny jak baba w rui, ciekawe czy kiedyś własnymi pieniędzmi cokolwiek ugrał. Pierwszy i ostatni raz posłuchałem się analityka. Prawie rok trzymania i 25% w plecy.
    A Moritzow należy wywieźc z giełdy jak Jagnę na gnoju, bo się nie nadają do prowadzenia biznesu. Jakby mieli prowadzić zakład pogrzebowy to ludzie by przestali umierać!
  • Re: Nie słuchać analityków Autor: ~pompa [31.61.12.*]
    Dragowski daje czadu i to na czym.Nomen omen na nieruchomościach.
  • Re: Nie słuchać analityków Autor: ~kris b [83.9.124.*]
    w gdansku ktos zalozyl nowy dom pogrzebowy.do ktorego klienci wala drzwiami i oknami.to chyba przez nazwe-''czy to juz''.nigdy w swoich decyzjach nie kieruje sie opiniami anali i radze wylaczyc tvncnbc i rynki dla idiotow/pozdro
  • Re: Nie słuchać analityków Autor: ~Folpic [174.1.225.*]
    Czyżbym się aż tak pomylił z tą górką?
    NIEMOŻLIWE- dalej sobie skupujemy, skupujemy , skupujemy...
  • Re: Nie słuchać analityków Autor: ~pompa [31.61.46.*]
    W takiej sytuacji życie z czynszu i nieruchomości nabierają sensu.Patrz oktawa wcześniej dragowski za chwilę inne firmy powiązane z nieruchomościami.Bezpieczna przystań.Wszystko wygląda na to ,że we wrześniu bomba;)
  • Re: Nie słuchać analityków Autor: ~pompa [31.61.46.*]
    Zapinać pasy duży rynek zawija w drugą stronę i to nie na żarty.Widać włączone ssanie.
  • Re: Nie słuchać analityków Autor: ~kolo [83.238.229.*]
    Tak będziesz miał wzrosty, jak do tfi "stoją kolejki" żeby umarzać jednostki, a tfi wywalać nie mają już czego bo wszystko na łopatkach. Będą sprzedawali po wk=0,1 żeby tylko zachować płynność.
  • Re: Nie słuchać analityków Autor: ~pompa [31.61.46.*]
    Ej kolo , kolo jesteś jak ten rycerz z Monty Pytona :) A na filmie szukają grala.Życzę powodzenia kolo i trzymam kciuki.
  • Re: Nie słuchać analityków Autor: ~pompa [31.60.156.*]
    Nasuwa się też wniosek po analizie obrotów wczorajszej sesji, że najlepiej tłumaczy sesję otwarcie stopów i odebranie akcji z tfi przez zagranicę i OFE. Przygaszenie w ostatniej godzinie i zakupy w przyszłym .Bardzo ładnie upuszczono krwi szkoda tylko, że zapłacą za to klienci a nie ci wybitni zarządzający i znowu zagranica będzie górą.Dlaczego zapyta kolo.Dlatego ,że umieją liczyć a obiektywne wyceny spółek i ich sytuacja jest dużo lepsza niż w 2008 i początku 2009 gdy faktycznie szalał kryzys.Jak widzicie ceny wielu są w okolicach lub poniżej początku 2009.Zaczyna się odreagowanie ,które przerodzi się w piękną falkę wzrostową.Dlatego do roboty panowie:), bo wcześniej czy później( obstawiam koniec września) wybuchnie bomba na tupie.
[x]
ALTA 3,24% 1,91 2025-09-26 16:04:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.