England hahaha. Nie rozśmieszaj mniej.
Przez pół roku mogłeś łykać w przedziale 6-4zł, a ty teraz się obudziłeś.
A myślałem, że więcej będzie towaru do 10zł. A tutaj widzę, że pustki.
Tak jak napisałem w innym poscie. Tutaj FF = 0%. Bo wszystko w mocnych rękach.
Nie podniecajcie się za bardzo. Już kilka razy poszło przez jeden lub dwa dni w górę i później stopniowo minus do 4-5 zł. Wolałbym już stabilny wzrost o kilka procent dziennie niż takie wyskoki +30-40%. To nigdy dobrze się nie kończy.
Dnia 2011-07-25 o godz. 13:35 ~kla napisał(a):
> Nie podniecajcie się za bardzo. Już kilka razy poszło przez
> jeden lub dwa dni w górę i później stopniowo minus do 4-5
> zł. Wolałbym już stabilny wzrost o kilka procent dziennie
> niż takie wyskoki +30-40%. To nigdy dobrze się nie kończy.
Jasna sprawa. Ot, taka radość spontaniczna, bo miłe jednak te informacje....
A wyskok ten może być kluczowy. Wszak do trzech razy....
Jeśli 1mln akcji faktycznie pójdzie po 13pln to troszkę dziwne byłoby sprzedawać po 6 czy 7pln, prawda? Jeśli 1mln jest atrakcyjny po tej cenie, to nasze 1k, 10k czy 50k może być równie atrakcyjne
Poczekajmy na informacje o zakończeniu emisji-prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu. To będzie impuls do ceny dwucyfrowej. Może się też okazać,że również w tym tygodniu (na podstawie zapłaconej kwoty) poznamy wynik Fesenko za II kwartał- dzieląc kwotę przez 8. Przypominam,że komunikat o zapłacie za RO został podany 2 dni po ustaleniu ceny emisyjnej akcji serii C. Dzień ten wypada pojutrze(siłą rzeczy), czyli w środę. :)
No i zapomniałbym: Po raz pierwszy mamy wyraźny komunikat ze strony spółki,że to jednak wycena 13pln jest bardziej adekwatna dla spółki i nie jest to tylko czcze gadanie, ale stoją za tym konkretne czyny.