• erg Autor: ~obciach [83.31.42.*]
    p. purgal p. patro poprost /obciach wystaiony akcjonariat do wiatru a co mialo nie byc / nic niema klasyka . !
  • Re: erg Autor: ~mózio sączący [178.180.37.*]
    No tak! Obciachem jest zachowanie niektórych pos..wających się na ERGu graczy...finalnych wd...czy! Wystarczyła mała próba pospekulowania na papierze, przez kilku dobrze zorientowanych, żeby wysypał się na nim, za bezcen, tłum debili, który teraz zacznie cieńko kwilić!!! No ale cóż to specyfika giełdy, GPW w szczególności! Rzadko tu znajdziesz
    "z jajami" jakichś gości!!! Przewaga to lamenciarze, napaleńcy, ludzie bez wyobraźni, na dokładkie głupio agresywni! Szkoda gadać, trzeba spokojnie pyfkować....i nerwów sobie niepotrzebnie nie psować!!! :-))
[x]
ERG -0,47% 42,00 2026-06-24 12:17:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.