• Jaki jest powód spadków? Autor: ~niepewny [84.10.156.*]
    Może ktoś z grubsza nakreślić zagrożenia, bo jestem nowy na wątku?
  • Re: Jaki jest powód spadków? Autor: ~grubas [77.253.129.*]
    Po prostu wychodzę. Mam tego 2000 papiera. Będę teraz co sesję walił po 200 akcji w rynek, więc spodziewajcie się po -10 jak dziś. Jeszcze 10 sesji i mnie nie ma :-) Przepraszam za te spadki, ale muszę sobie rower na wiosnę kupić.
  • Re: Jaki jest powód spadków? Autor: ~grubas2 [83.28.60.*]
    Ktoś zainicjował te drastyczne te spadki w piątek sprzedając 160 szt i obniżając jednym ruchem kurs o 4%. W końcówce ktoś sprzedał swój "pakiet kontrolny" w ilości 50 szt. i pogłębił spadek do 9,8%.

    I tym oto sposobem, dwaj "giełdowi spekulanci" w ciągu jednego dnia sprzedając łącznie 210 szt. za ok. 870 PLN obniżyli wartość spółki o ok. 4.4 mln, sprowadzając jej wartość rynkową poniżej wartości księgowej ;)

    Pozdrowienia.


  • Re: Jaki jest powód spadków? Autor: ~meraq [212.51.207.*]
    nic dodać nic ująć:)
    W poniedziałek dokupuję jak będą chcieli sprzedać w takich cenach
  • Re: Jaki jest powód spadków? Autor: ~Mer [80.239.243.*]
    Alez dokupujcie! Mnie tu juz krew zalewa. Kazdy sie dziwi czemu spada i pisze ile on to nie kupi a potem popyt sie cofa coraz nizej. Jak nie ma popytu to i nie ma wzrostow.
    A kupujacy tez sa cfaniaki bo wiedza ze zawsze ktos sypnie wiec schodza z cena kupna co chwile po kilkanascie groszy nizej. Jak barany sprzedaja to po co przeplacac
    Do tego chyba beda wyniki gorsze w 1 kw r/r. Ale to sie dopiiero zobaczy...
[x]
MERA 0,00% 1,00 2026-05-26 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.