1. Mocny trend wzrostowy
2. Solidne zakupy po coraz wyższych cenach zazwyczaj na koniec sesji - co zapewne powodowane jst brakiem podaży w ciągu dnia (czekanie się nie opłaca - kurs ucieka)
3. Determinacja kupujących
4. Akcje nie wracają na rynek
5. Papier rośnie po cichu, kupującym nie zależy na "szumie i spekule"
To wszystko daje do myślenie.
W zasadzie "balon" ale czy rzeczywiście?
Ktoś (kupujący) chce w spokoju zebrać jak najwięcej akcji i jest przy tym mocno zdeterminowany.
Tak, myslę, że zakupy w dużej części mogą pochodzić od "mocnej ręki".
W/g mnie ta spółka ma ogromny potencjał, który jeżeli zostanie prawidlowo wykorzystany spowoduje, że dzisiajsza cena w dalszym ciągu moze być okazja. Pisałem już o tym w innych wątkach.
Przypuszczam, że warto obserowować informacje płynące ze spółki w najbliższym czasie. Coś sie musi wyjaśnić.
Brawo !
Jestem pod wrażeniem. Spodziewałem się takiego rozwoju wypadków ale żeby odrazu z PZU.
Panie Prezesie, mnie Pan nie zawiódł ! A trzymam akcje od 4 groszy i będę trzymał nadal.
Teraz należy pójść za ciosem !
Biorąc pod uwagę jakość pierwszego kontrahenta to kolejni nie powinni zastanawiać się długo.
Najtrudniejszy pierwszy krok...ale żeby odrazu z PZU !