• DAM - "balon" czy okazja ? Autor: tom_x [212.49.49.*]
    1. Mocny trend wzrostowy
    2. Solidne zakupy po coraz wyższych cenach zazwyczaj na koniec sesji - co zapewne powodowane jst brakiem podaży w ciągu dnia (czekanie się nie opłaca - kurs ucieka)
    3. Determinacja kupujących
    4. Akcje nie wracają na rynek
    5. Papier rośnie po cichu, kupującym nie zależy na "szumie i spekule"

    To wszystko daje do myślenie.

    W zasadzie "balon" ale czy rzeczywiście?

    Ktoś (kupujący) chce w spokoju zebrać jak najwięcej akcji i jest przy tym mocno zdeterminowany.

    Tak, myslę, że zakupy w dużej części mogą pochodzić od "mocnej ręki".

    W/g mnie ta spółka ma ogromny potencjał, który jeżeli zostanie prawidlowo wykorzystany spowoduje, że dzisiajsza cena w dalszym ciągu moze być okazja. Pisałem już o tym w innych wątkach.

    Przypuszczam, że warto obserowować informacje płynące ze spółki w najbliższym czasie. Coś sie musi wyjaśnić.

  • Re: DAM - "balon" czy okazja ? Autor: ~Akcje warte 1 grosz [178.235.12.*]
    Złodzieju, gdzie moje prawa poboru?
    Uwaga na oszustów!!!
  • Re: DAM - "balon" czy okazja ? Autor: ~dam [217.172.240.*]
    http://newconnect.pl/?page=1045&ph_main_content_start=show&id=15195&ncc_index=DAM&id_tr=1

    Odpowiedź znajduje się w linku! Spółka bardzo mocno się rozwija...
  • Re: DAM - "balon" czy okazja ? Autor: tom_x [212.49.49.*]
    I wyjaśniło się szybciej niż myślałem.

    Brawo !
    Jestem pod wrażeniem. Spodziewałem się takiego rozwoju wypadków ale żeby odrazu z PZU.
    Panie Prezesie, mnie Pan nie zawiódł ! A trzymam akcje od 4 groszy i będę trzymał nadal.

    Teraz należy pójść za ciosem !
    Biorąc pod uwagę jakość pierwszego kontrahenta to kolejni nie powinni zastanawiać się długo.
    Najtrudniejszy pierwszy krok...ale żeby odrazu z PZU !

    Jeszcze raz BRAVO !!!
[x]
EKOOZE 0,00% 0,09 2024-05-21 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.