• Info Autor: celebrant [62.244.151.*]
    Dwie nowe informacje od spółki. Rezygnacja i zakończenie subskrypcji. Rezygnacja nic raczej nie oznacza negatywnego a druga informacja bardzo pozytywna.
  • Re: Info Autor: ~iti [89.72.219.*]
    i kolejna pakietówka po 1,25 tym razem skromnie chyba z 85 000
  • Re: Info Autor: ~nowy [91.220.225.*]
    o co tu chodzi z tymi pakietowkami
  • Re: Info Autor: ~nowy [91.220.225.*]
    czy to da zarobic tak ona mnie denerwuje bo czymam i usredniam caly czas a tu nic
  • Re: Info Autor: ~iti [89.72.219.*]
    trudno stwierdzić, widzę też to samo na IDM, gdzie pakietówki chodzą po 3,70, a cena rynkowa to 2,90-95. co to oznacza? okaże się może kiedyś, oby prędzej niż później;)
[x]
MIRACULUM 0,00% 0,57 2026-06-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.