Dwie nowe informacje od spółki. Rezygnacja i zakończenie subskrypcji. Rezygnacja nic raczej nie oznacza negatywnego a druga informacja bardzo pozytywna.
trudno stwierdzić, widzę też to samo na IDM, gdzie pakietówki chodzą po 3,70, a cena rynkowa to 2,90-95. co to oznacza? okaże się może kiedyś, oby prędzej niż później;)