odbicie od wzoszącej się sredniej 20-dniowej-pozytywny sygnał
2-gi sygnał kupna na MACD,poruszanie się linii sygnalnej w sferze hossy
pozytywna dywergencja na ROC
no i dzisiejszy przywoity wzrost na ogolnie spadkowym rynku
teraz juz nie ma watpliwości,wzrosty staly się faktem.Myslę ,ze jest mozliwe wydostanie sie z tej studni,w ktorej kurs Graala przebywal ostatnie 3 miesiace
po wygenerowaniu wszystkich wazniejszych sygnałow sprzedazy,wyszedlem z cormaya,zostawiając sobie maly pakiet.nie powiem-trzyma sie mocno.Byc moze to byla cala korekta na nim.ale jeszcze wstrzymuję sie od wiekszego zakupu.Jesli da sygnal kupna na kilku oscylatorach,wejde.Poki co ciesza mnie niesamowicie wzrosty na Graalu i na Calatrava,bo wszedlem w nie wprost idealnie.Na Calatravie-po32 gr i gdy obwiescilem to na forum spolki-myslalem ,ze mnie zakracza pesymisci ,ktorzy niexle sparzyli sie na ostatnich zjazdach.teraz jade juz na 13 % w przeciagu tygodnia.Pozdrawiam:)
po przełamaniu oporu w okolicach 10.80 kurs gwałtownie wspiął sie w gorę,dzis rano pomyslalem patrzac na wykres ,ze jest mozliwy ruch powrotny do dotychczasowego oporu..no i proszę.Ktos bardzo cierpial trzymając długo niedochodowe akcje Graala i ...nie wytrzymał;))
Patrząc na wykres logiczny stop powinien być na minimum z dnia 23 lutego 1,60zł.Trzeba też uważać czasami poziomy stopów zostają wyłamane tylko na krótko podczas sesji.
Tak było na wielu spółkach dla przykładu zobaczcie Alchemię dnia 22 grudnia ubiegłego roku.