• up,up w górę Autor: ~oli [78.30.100.*]
    Chej cho spokojnie dojedzie i do 2,40 . Co za hura optymizm 2,40 może pod koniec tygodnia a w najbliższych dniach dwójka spokojnie powinna pęknąć . Co do wyliczanki z tymi dniami czy piąty czy szósty to coś w tym jest po takich spadkach też myślę że tak powinno być . Na razie udaje mi się dokupować , trochę się uzbierało ale mimo tego nawet jak dojdzie do 2,40 to i tak nie sprzedam . Cena która mnie satysfakcjonuje to okolice 4zł.Myślę że w niedługim czasie taka zagości na giełdzie .
[x]
RUNICOM 0,00% 0,20 2018-05-18 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.