• No i puściły nerwy... Autor: ~Broader [46.112.49.*]
    Nie powiem. Jestem zaskoczony. Chyba perspektywa podaży 120 tys. akcji (700tys.pln) + ciekawy rozwój sytuacji na Petrolinveście zrobiły swoje. A przecież rynek bez problemu wchłonął 2 razy większą ilość w jeden dzień!

    Jest zresztą parę argumentów za tym,że jednak nie będzie podaży ze strony właściciela akcji (chociaż wolałbym,żeby jednak była):

    -zysk na 1 akcję Broadgate wynosi aktualnie 35 groszy na akcję

    -perspektywa jest taka,że z każdym kwartałem zysk na akcję będzie podwyższany o około 10 groszy na kwartał, czyli już za 2 miesiące będziemy mieli 45 gr EPS, za 5 miesięcy ok.55 gr EPS i tak dalej

    - spółki z taka dynamiką i z ciekawymi perspektywami mają C/Z na poziomie przynajmniej 25

    -akcjonariusz jest związany ze spółką

    -od ceny 3.5pln z oferty prywatnej zmieniło się bardzo wiele (kontrakt z Marubeni, świetne wyniki w IV kwartale i zakup Rafinerii- wszytsko to miało miejsce po ofercie)

    Zobaczymy 8 lutego!

    p.s.to tylko opinia posiadacza akcji
  • Re: No i puściły nerwy... Autor: ~xx [83.27.72.*]
    To sa akcje typu kupic>zakopac>sprzedac za 2 miesiace+
    Caly NC dzisiaj na minus takze na BDGA tez musialo sie odbic,
    no ale i tak wyjdziemy na plus kwestia czasu
[x]
BROADGATE 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.