• Echo wzrost o 335,4 !!!! Autor: ~Sołek [94.40.121.*]
    Echo miało 58,83 mln zł zysku netto w III kw. 2010 r., wzrost o 335,4% r/r



    https://www.bankier.pl/wiadomosc/Echo-mialo-58-83-mln-zl-zysku-netto-w-III-kw-2010-r-wzrost-o-335-4-r-r-2243637.html

    taaaaaaaki piękny wynik ma Echo a w kursie cisza :(
[x]
ECHO -0,18% 5,44 2026-06-22 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.