• Wyniki Autor: ~OLO [188.147.3.*]
    Sądzę, że wyniki za trzy kwartały są OK patrząc na to co było a co jest i jak spółka zaczyna wychodzić na prostą a to musiało kosztować. Szczególnie bardzo mnie cieszy zysk operacyjny prawie 10 mln. Widać efekty nowej strategii - nowe produkty, nowa strona. Widać produkty w sklepach - w każdym kiosku są min. 2 produkty. Jestem optymistą na przyszłość. Ja swój pakieci trzymam. Pozdrawiam. Olo
  • Re: Wyniki Autor: ~zdzich [92.40.218.*]
    jutro na czerwono będzie
  • Re: Wyniki Autor: ~BOB [83.21.56.*]
    Tylko spokojnie wyniki są dobre, przyslowie mówi że cierpliwy dojrzałe owoce zbiera .
[x]
MIRACULUM 0,00% 0,57 2026-06-24 09:12:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.