Dnia 2010-10-30 o godz. 14:55 ~rz napisał(a):
> Kto nie umie liczyć ja policzę:
0,03 * 10000000 = 300000
> zł !!!!!!!!!!!!!
Troszkę jest każde zero się liczy :-)
nie wiem jak u niektórych z liczeniem ale widzę że wielu ma problem by spojrzeć w notowania by sprawdzić jaki był dzienny wolumen a nie wyniósł on 10.000.000 akcji
czas cena zmiana [%] wolumen numer typ operacji
16:34:42 0,03 50,00 TKO
16:30:57 0,02 0,00 TKO
przed sesją
16:20:19 0,03 50,00 100000 29 TRANSAKCJA
dogrywka
16:20:09 0,03 50,00 50 28 TRANSAKCJA
16:20:09 0,03 0,03 WIDEŁKI
otwarcie
16:20:01 0,03 50,00 TKO
16:19:28 0,03 50,00 TKO
16:19:10 0,02 0,00 TKO
16:19:08 0,02 0,00 TKO
16:19:02 0,03 50,00 TKO
16:18:59 0,03 50,00 TKO
16:18:45 0,02 0,00 TKO
16:18:42 0,02 0,00 TKO
16:18:40 0,02 0,00 TKO
16:17:56 0,03 50,00 TKO
16:17:54 0,03 50,00 TKO
16:17:48 0,03 50,00 TKO
16:17:32 0,03 50,00 TKO
16:17:26 0,02 0,00 TKO
16:16:53 0,02 0,00 TKO
16:14:52 0,03 50,00 TKO
16:14:05 0,03 50,00 TKO
16:11:45 0,03 50,00 TKO
16:11:39 0,02 0,00 TKO
przed sesją
16:07:51 0,03 50,00 1397 27 TRANSAKCJA
16:05:32 0,03 50,00 4435 26 TRANSAKCJA
16:05:32 0,03 50,00 250000 25 TRANSAKCJA
16:05:32 0,03 50,00 16500 24 TRANSAKCJA
16:05:32 0,03 50,00 20000 23 TRANSAKCJA
16:05:32 0,03 50,00 40749 22 TRANSAKCJA
16:05:32 0,03 50,00 100000 21 TRANSAKCJA
16:05:32 0,03 50,00 418316 20 TRANSAKCJA
14:50:41 0,03 50,00 40000 19 TRANSAKCJA
13:25:18 0,03 50,00 29640 18 TRANSAKCJA
12:34:21 0,03 50,00 20000 17 TRANSAKCJA
11:56:04 0,03 50,00 4000 16 TRANSAKCJA
11:50:20 0,03 50,00 6500 15 TRANSAKCJA
10:04:27 0,02 0,00 10 14 TRANSAKCJA
10:02:45 0,03 50,00 15000 13 TRANSAKCJA
09:41:32 0,03 50,00 3333 12 TRANSAKCJA
09:31:35 0,03 50,00 35000 11 TRANSAKCJA
09:26:05 0,03 50,00 100 10 TRANSAKCJA
09:01:19 - - STATUS
09:01:19 0,03 50,00 372 9 TRANSAKCJA
09:01:19 0,03 50,00 2000 8 TRANSAKCJA
09:01:19 0,03 50,00 7628 7 TRANSAKCJA
09:01:19 0,03 50,00 10000 6 TRANSAKCJA
09:01:19 0,03 50,00 14283 5 TRANSAKCJA
09:01:19 0,03 50,00 28100 4 TRANSAKCJA
09:01:19 0,03 50,00 40000 3 TRANSAKCJA
09:01:19 0,03 50,00 50011 2 TRANSAKCJA
09:01:19 0,03 50,00 200000 1 TRANSAKCJA
09:01:19 - - STATUS
09:01:18 0,03 50,00 TKO
09:01:18 0,02 0,03 WIDEŁKI
09:01:15 0,03 0,03 WIDEŁKI
09:00:43 0,03 50,00 TKO
09:00:37 0,03 50,00 TKO
09:00:27 0,03 50,00 TKO
09:00:22 0,03 50,00 TKO
notowania ciągłe
09:00:06 - - STATUS
09:00:06 0,02 0,02 WIDEŁKI
otwarcie
Dnia 2010-10-30 o godz. 15:48 ~Kamil napisał(a):
> Macieju.Ile akcji kupisz we wtorek???? Pobujaj trochę
> kursem może wciagniemy najwnych leszczy. Wiem TY to
> potrafisz.
obecnie poza próbami złapania na widłach lub też zamknięciu czy otwarciu po 2 gr nie kupuję , wystarczający pakiecik mam i czekam ze zdecydowanymi ruchami jeszcze ze 3 lub nawet 6 miesięcy jeśli chodzi o veno, myślę że tyle czasu potrzeba by było wiadomo czy frajerem jest ten co teraz ma akcje veno i zamierza trzymać do nadejścia lepszych czasów czy też osobnik który od frajerów wyzywa teraz obecnych posiadaczy
tak wiec cierpliwie czekam na kilka konkretów takich jak:
Kwestia wykupu weksli wystawionych przez ETD, których właścicielem jest VENO zostanie ostatecznie ustalona do końca października: rozważanym wariantem jest złożenie wniosku o upadłość ETD.
Umowy objęcia akcji serii B1, B2 i B3 zostaną zawarte najpóźniej do dnia 30 października 2010 r.
Ustala się cenę emisyjną akcji serii B1 na 0,10 zł (dziesięć groszy) za akcję. Upoważnia się jednocześnie Zarząd Spółki Veno Automotive S.A. do ustalenia ceny emisyjnej akcji serii B2 i B3.
Jednocześnie Zarząd Veno Automotive S.A. rozważa skierowanie emisji do aktualnych akcjonariuszy VENO S.A. na preferencyjnych warunkach.
W umowie zawartej z VENO S.A. zapisano punkt, na mocy którego VENO udziela chińskiej firmie wyłączności w zakresie znaczącej inwestycji w Veno Automotive lub zawiązania spółki joint venture, która miałaby się zająć produkcją auta. Umowa obowiązuje do 5 stycznia 2011 roku. Na razie jest jednak za wcześnie na to, aby przesądzać, czy rozmowy zakończą się sukcesem czy nie. Warto jednak być dobrej myśli…
myślę że jest pod co grać i za kilka miesięcy będzie wiadomo kto jest frajerem
jeśli ktoś krzyczy że veno to gówno i strata czasu i pieniędzy to niech ma przynajmniej odwagę napisać co kupić lepiej tak by za jakiś czas np za 3 miesiące móc porównać trafność wyboru - wiele rzeczy dotyczących veno bardzo mnie wkurza ale mimo to wierzę że warto potrzymać jeszcze jakiś czas