• i 1000 0000 poszlo w sekunde po 0,03 Autor: ~enigma [83.29.134.*]
    j,w,
  • Re: i 1000 0000 poszlo w sekunde po 0,03 Autor: ~maciej [213.238.103.*]
    Dnia 2010-10-29 o godz. 16:18 ~enigma napisał(a):
    > j,w,


    zera się koledze popierdzieliły
  • Re: i 1000 0000 poszlo w sekunde po 0,03 Autor: ~semp [78.28.22.*]
    a ile mialo isc?
    godzine?
  • Re: i 1000 0000 poszlo w sekunde po 0,03 Autor: ~enigma [83.29.134.*]
    sorry oczywiscie 1 MLN.:)))
  • Re: i 1000 0000 poszlo w sekunde po 0,03 Autor: ~apostol [88.156.72.*]
    hahahahahahhaahha

    1000000 x 0,03zl=30000
  • Re: i 1000 0000 poszlo w sekunde po 0,03 Autor: ~rz [91.193.208.*]
    Kto nie umie liczyć ja policzę:

    0,03 * 10000000 = 300000 zł !!!!!!!!!!!!!

    Troszkę jest każde zero się liczy :-)
  • Re: i 1000 0000 poszlo w sekunde po 0,03 Autor: ~maciej [77.254.73.*]
    Dnia 2010-10-30 o godz. 14:55 ~rz napisał(a):
    > Kto nie umie liczyć ja policzę:

    0,03 * 10000000 = 300000
    > zł !!!!!!!!!!!!!

    Troszkę jest każde zero się liczy :-)

    nie wiem jak u niektórych z liczeniem ale widzę że wielu ma problem by spojrzeć w notowania by sprawdzić jaki był dzienny wolumen a nie wyniósł on 10.000.000 akcji

    czas cena zmiana [%] wolumen numer typ operacji
    16:34:42 0,03 50,00 TKO
    16:30:57 0,02 0,00 TKO
    przed sesją
    16:20:19 0,03 50,00 100000 29 TRANSAKCJA
    dogrywka
    16:20:09 0,03 50,00 50 28 TRANSAKCJA
    16:20:09 0,03 0,03 WIDEŁKI
    otwarcie
    16:20:01 0,03 50,00 TKO
    16:19:28 0,03 50,00 TKO
    16:19:10 0,02 0,00 TKO
    16:19:08 0,02 0,00 TKO
    16:19:02 0,03 50,00 TKO
    16:18:59 0,03 50,00 TKO
    16:18:45 0,02 0,00 TKO
    16:18:42 0,02 0,00 TKO
    16:18:40 0,02 0,00 TKO
    16:17:56 0,03 50,00 TKO
    16:17:54 0,03 50,00 TKO
    16:17:48 0,03 50,00 TKO
    16:17:32 0,03 50,00 TKO
    16:17:26 0,02 0,00 TKO
    16:16:53 0,02 0,00 TKO
    16:14:52 0,03 50,00 TKO
    16:14:05 0,03 50,00 TKO
    16:11:45 0,03 50,00 TKO
    16:11:39 0,02 0,00 TKO
    przed sesją
    16:07:51 0,03 50,00 1397 27 TRANSAKCJA
    16:05:32 0,03 50,00 4435 26 TRANSAKCJA
    16:05:32 0,03 50,00 250000 25 TRANSAKCJA
    16:05:32 0,03 50,00 16500 24 TRANSAKCJA
    16:05:32 0,03 50,00 20000 23 TRANSAKCJA
    16:05:32 0,03 50,00 40749 22 TRANSAKCJA
    16:05:32 0,03 50,00 100000 21 TRANSAKCJA
    16:05:32 0,03 50,00 418316 20 TRANSAKCJA
    14:50:41 0,03 50,00 40000 19 TRANSAKCJA
    13:25:18 0,03 50,00 29640 18 TRANSAKCJA
    12:34:21 0,03 50,00 20000 17 TRANSAKCJA
    11:56:04 0,03 50,00 4000 16 TRANSAKCJA
    11:50:20 0,03 50,00 6500 15 TRANSAKCJA
    10:04:27 0,02 0,00 10 14 TRANSAKCJA
    10:02:45 0,03 50,00 15000 13 TRANSAKCJA
    09:41:32 0,03 50,00 3333 12 TRANSAKCJA
    09:31:35 0,03 50,00 35000 11 TRANSAKCJA
    09:26:05 0,03 50,00 100 10 TRANSAKCJA
    09:01:19 - - STATUS
    09:01:19 0,03 50,00 372 9 TRANSAKCJA
    09:01:19 0,03 50,00 2000 8 TRANSAKCJA
    09:01:19 0,03 50,00 7628 7 TRANSAKCJA
    09:01:19 0,03 50,00 10000 6 TRANSAKCJA
    09:01:19 0,03 50,00 14283 5 TRANSAKCJA
    09:01:19 0,03 50,00 28100 4 TRANSAKCJA
    09:01:19 0,03 50,00 40000 3 TRANSAKCJA
    09:01:19 0,03 50,00 50011 2 TRANSAKCJA
    09:01:19 0,03 50,00 200000 1 TRANSAKCJA
    09:01:19 - - STATUS
    09:01:18 0,03 50,00 TKO
    09:01:18 0,02 0,03 WIDEŁKI
    09:01:15 0,03 0,03 WIDEŁKI
    09:00:43 0,03 50,00 TKO
    09:00:37 0,03 50,00 TKO
    09:00:27 0,03 50,00 TKO
    09:00:22 0,03 50,00 TKO
    notowania ciągłe
    09:00:06 - - STATUS
    09:00:06 0,02 0,02 WIDEŁKI
    otwarcie




    http://mojeinwestycje.interia.pl/gie/prof/spolki/notowania?wlid=5389

    suma obr 87.445 zł

    10 akcji poszło po 2 gr pozostałe 1.457.414 po 3 gr
  • Re: i 1 000 0000 poszlo w sekunde po 0,03 Autor: ~Kamil [77.254.61.*]
    Macieju.Ile akcji kupisz we wtorek???? Pobujaj trochę kursem może wciagniemy najwnych leszczy. Wiem TY to potrafisz.
  • Re: i 1 000 0000 poszlo w sekunde po 0,03 Autor: ~kornik [88.199.25.*]
    O tak bardzo naiwnych leszczy,nie będzie łatwo.Może sami się znaiwnicie i zbierzecie z prawej ha ha ha
  • Re: i 1 000 0000 poszlo w sekunde po 0,03 Autor: ~maciej [77.254.73.*]
    Dnia 2010-10-30 o godz. 15:48 ~Kamil napisał(a):
    > Macieju.Ile akcji kupisz we wtorek???? Pobujaj trochę
    > kursem może wciagniemy najwnych leszczy. Wiem TY to
    > potrafisz.

    obecnie poza próbami złapania na widłach lub też zamknięciu czy otwarciu po 2 gr nie kupuję , wystarczający pakiecik mam i czekam ze zdecydowanymi ruchami jeszcze ze 3 lub nawet 6 miesięcy jeśli chodzi o veno, myślę że tyle czasu potrzeba by było wiadomo czy frajerem jest ten co teraz ma akcje veno i zamierza trzymać do nadejścia lepszych czasów czy też osobnik który od frajerów wyzywa teraz obecnych posiadaczy

    tak wiec cierpliwie czekam na kilka konkretów takich jak:

    http://veno-sa.pl/index.php/pl,3,6,szczegoly-porozumienia-zawartego-miedzy-veno-sa-i-heros-capital-ltd,,news,42,,2,inwestycje

    Kwestia wykupu weksli wystawionych przez ETD, których właścicielem jest VENO zostanie ostatecznie ustalona do końca października: rozważanym wariantem jest złożenie wniosku o upadłość ETD.

    http://veno-sa.pl/index.php/pl,3,6,opis-uchwal-podjetych-podczas-nwz-spolki-veno-automotive-sa,,news,41,,2,inwestycje

    Emisja w Veno Automotive S.A.

    Umowy objęcia akcji serii B1, B2 i B3 zostaną zawarte najpóźniej do dnia 30 października 2010 r.

    Ustala się cenę emisyjną akcji serii B1 na 0,10 zł (dziesięć groszy) za akcję. Upoważnia się jednocześnie Zarząd Spółki Veno Automotive S.A. do ustalenia ceny emisyjnej akcji serii B2 i B3.

    Jednocześnie Zarząd Veno Automotive S.A. rozważa skierowanie emisji do aktualnych akcjonariuszy VENO S.A. na preferencyjnych warunkach.

    http://veno-sa.pl/index.php/pl,3,6,chinski-inwestor-moze-wejsc-do-veno-automotive,,news,46,,1,inwestycje

    W umowie zawartej z VENO S.A. zapisano punkt, na mocy którego VENO udziela chińskiej firmie wyłączności w zakresie znaczącej inwestycji w Veno Automotive lub zawiązania spółki joint venture, która miałaby się zająć produkcją auta. Umowa obowiązuje do 5 stycznia 2011 roku. Na razie jest jednak za wcześnie na to, aby przesądzać, czy rozmowy zakończą się sukcesem czy nie. Warto jednak być dobrej myśli…



    myślę że jest pod co grać i za kilka miesięcy będzie wiadomo kto jest frajerem

    jeśli ktoś krzyczy że veno to gówno i strata czasu i pieniędzy to niech ma przynajmniej odwagę napisać co kupić lepiej tak by za jakiś czas np za 3 miesiące móc porównać trafność wyboru - wiele rzeczy dotyczących veno bardzo mnie wkurza ale mimo to wierzę że warto potrzymać jeszcze jakiś czas
  • Re: i 1 000 0000 poszlo w sekunde po 0,03 Autor: ~dr.market [46.112.8.*]
    kto ci powie w co masz zainswestować :-)
    większość tu piszacych to naganiacze w jedna albo drugą stronę

    są też zapewne tacy którzy jeszcze w zyciu nie kupili zadnej akcji a obracaja na wirtualu na onecie :)

    ot takie życie dronych inwestorów
    aby przeczytać coś ciekawego trzeba się przegrzebać przez to gówno którego na każdej spółce jest coraz więecej :(
  • Re: i 1000 0000 poszlo w sekunde po 0,03 Autor: ~Yorki [46.113.137.*]
    ciagle sa jakies dziwne duze zlecenia to po lewej to po prawej
[x]
ERNE 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.