• TFONE Autor: ~jjj [195.85.249.*]
    I co niektórzy sie wystraszyli i oddali?????:) To sie choć odrobine zna wie że tu bedzie przynajmniej 9 zł!
  • Re: TFONE Autor: ~marcin [83.142.222.*]
    Kto się też odrobinę zna to wie, że w drodze na 9 złotych może jeszcze spaść poniżej 5 złotych
  • Re: TFONE Autor: ~kosa [95.49.47.*]
    Marcinku, rozumiem że wtopiłeś i teraz masz jakiś żal do spółki, ale daj sobie spokój z zakładaniem idiotycznych tematów i naganianiem na spadki, bo jesteś żałosny.
[x]
TFONE 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.