Info bardzo złe. Integer musi się dogadać. Jeżeli nie to sprawa trafia do sądu i tu może być bardzo źle. Jak pewnie zauważyliście dotyczy to tylko pewnej spółki telekomunikacyjne. Dowody są powalające. Ponadto Integer będzie musiał stworzyć rezerwę w wysokości 70 milionów. Skąd on weźmie taką kase biedaczek. Dla zrównoważonych proponuje powolna i spokojną ewakuacje z papierka. Weźcie pod uwagę to, że taka firma jak Poczta Polska nie podjęłaby takich działań gdyby nie miała mocnych dowodów działania na ich szkodę.
A niby z czym ma iść do tego sądu. Co w poście LOLO jest wprowadzaniem w błąd. Jeżeli ktoś z poczty daje inwestorom pewne prawdziwe zagadnienia pod rozwagę to tylko taką postawę należy pochwalić. Jeżeli nie wierzysz to poczytaj sobie przepisy prawa. Przecież prawdą jest, że pismo z Poczty Polskiej wpłynęło do Integera., że chodzi o 70 milionów i że są kłopoty. To widać nawet po dzisiejszym kursie. I tyle.Ciekawe co w tej sytuacji zrobią fundusze inwestycyjne? To będzie wskaźnik co robić dalej.
brawo haker..!!!zawsze obstawialem ze LOLO to pocztowiec ale ze az tak wysoko:)fiu fiu:)
at LOLO - jak mowi raport biezacy "wezwanie z indywidualnej kancelarii prawnej":))))czyli jakis radczyna udus dudus wyslal pewnie...bo zadna kancelaria sie pod tym nie podpisala:)
do ready 13. Twój IP to Integer. hahaha, ale jaja Nie podniecaj się tylko pisz logicznie i opowiedz wszystkim na tym forum pełną prawdę o działaniach twojej firmy. Jak to sę robi kasę omijając prawo. Ale numer. To jednak jest coś na rzeczy jak Integer śledzi co się piszę na jego stronie. Brawo LOLO tak trzymać trzeba pisać prawdę.