• Nareszcie do góry Autor: ~Lola J. [194.126.254.*]
    Po 2 latach czekania zaczyna sie coś dziać. Teraz powinien spokojnie rosnąć. Tylko żeby ktoś mądry w firmie puszczał jakieś dobre informacje. Inne firmy byle bzdety piszą i jakoś im to na dobre wychodzi a nasz Rafamet nie ma szczęścia do rzeczników prasowych - powinni tą babe wywalić
  • Re: Nareszcie do góry Autor: ~gg [77.254.176.*]
    co z tą serbią piątkową w banja lce
  • RAFAMET "LATO KONTRAKTÓW" Autor: ~gg [77.254.176.*]
    NO TO MAMY 28 LIPIEC A KONTRAKÓW BRAK , OD CZSU PAIĘTNEGO ARTYKUŁU Z 1.07.2010 TYLKO JEDEN MALUTKI DEFUNA Z 12 LIPCA I NIC.
    TRZEBA MIEC TUPET ŻEBY TAKIE BZDURY WYPISYWAĆ
  • Re: Nareszcie do góry Autor: ~gownodenda [213.238.126.*]
    i stało, sie ostatni dzień roboczy lipca i lipa KOMPROMITACJA. MAM TYLKO NADZIEJE ŻE BEDA SRODKI ZARADCZE CZYLI OBNIŻKA PENSJI I REDUKCJE KOSZTÓW PRODUKCJI W TYM ZATRUDNIENIA( NIE MYLIĆ ZE ZWOLNIENIAMI)

    PRYWATYZACJI I NORMALNOŚCI PRACOWNICY KUPUJCIE SWÓJ RAFAMET
  • Re: Nareszcie do góry Autor: ~rannyryś [178.36.43.*]
    No te bełkoty prasowe bez pokrycia merytorycznego i czasowego to skandal ,ktoś się powinien za to wziąć!!!
[x]
RAFAMET 0,93% 54,00 2026-05-20 16:33:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.