po sprzedazy marki teraz czas na sprzedaz działki - redukcja zobowiązań idzie pełna parą
spółka wychodzi powoli na prostą
na wykresie trend wzrostowy zachowany
i kolejne info w prasie:
szykuje sie cos na prawde duzego
IDM ma akcje po 1 zł i liczy na to że sprzeda je z zsykiem kilkadziesiat procent
kazdy logicznie myslacy ma napewno pozcyje dluga na tej spolce
szkoda ze nie zobaczymy wynikow za 2 kwartal pewnie bylibysmy bardzo mile zaskoczeni