• coraz lepsza sytuacja fundamentalna Autor: ~zieliniak [46.112.210.*]
    po sprzedazy marki teraz czas na sprzedaz działki - redukcja zobowiązań idzie pełna parą
    spółka wychodzi powoli na prostą
    na wykresie trend wzrostowy zachowany
    i kolejne info w prasie:

    http://www.parkiet.com/artykul/946032_Kolastyna__Szanse_na_mniejszy_dlug.html

    szykuje sie cos na prawde duzego
    IDM ma akcje po 1 zł i liczy na to że sprzeda je z zsykiem kilkadziesiat procent
    kazdy logicznie myslacy ma napewno pozcyje dluga na tej spolce
    szkoda ze nie zobaczymy wynikow za 2 kwartal pewnie bylibysmy bardzo mile zaskoczeni
  • Re: coraz lepsza sytuacja fundamentalna Autor: ~czekacz [46.113.192.*]
    wiadomosci coraz lepsze ale dlaczego kurs nie rosnie?
    malo tego widac nasilona podaz
    ktos sprzedaje takie ilosci?
    leszcze niewierne?
    a moze IDM
  • Re: coraz lepsza sytuacja fundamentalna Autor: ~dodi [81.219.137.*]
    Wyniki za I półrocze zobaczymy do dnia 31.08.2010, a to da wyniki za IIQ, bo za IQ znamy.
[x]
MIRACULUM -0,37% 0,53 2026-06-26 13:12:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.