• Możliwy scenariusz. Autor: ~SI [89.234.196.*]
    Witam wszystkich,
    Na wstępie - to jest tylko efekt moich przemyśleń - nie chcę nikogo na nic namawiać - jedynie dać do myślenia.

    Na dniach sąd umorzy postępowanie upadłościowe względem Techmexu - nie zostały wpłacone pieniądze na poczet upadłości. Jeśli faktycznie jest inwestor, który wykupi długi Techmexu spółka nie upadnie - a nie pakuje się takiej kasy jak nie ma się konkretnych planów. W takiej sytuacji TX da sporo zarobić.

    Komputronik, Karen i TX są ze sobą mocno powiązane i mają wspólne kłopoty.

    Moim, podkreślam moim zdaniem ktoś bardzo chciał kupić sporo akcji Karenu i Komputronika - ale nie spodobało mu się że za dużo postronnych osób się załapuje - więc postanowił dać nauczkę spekulantom.

    Ja czekam - nie pakuje się takiej kasy w niepewne interesy.

    Podkreślam - to tylko moje przemyślenia.

    pozdrawiam wszystkich - KASA TO NIE WSZYSTKO!!
  • Re: Możliwy scenariusz. Autor: ~polon [94.75.121.*]
    heheheh dac nauczke heheheheh dobre
[x]
KOMPUTRON 0,50% 5,98 2026-06-19 16:44:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.