Wystarczy teraz strata na zabezpieczeniach walutowych i nie będzie z czego wyliczyć C/Z, a wartość księgowa to abstrakcja, kupa starego sprzętu, który się już nie sprzeda. Brak jakichkolwiek informacji, o tym co się dzieję w spółce, nie wróży niczego dobrego.
Tak jak pisałem kilka m-cy temu, dno trendu spadkowego jest w okolicach 3,5 PLN/akcję, co jest efektem dwóch czynników:
1. Ch..jowa sytuacja makroekonomiczna, oraz
2. Kolejne emisje akcji (wcześniej brałem pod uwagę jedynie serię E, a teraz dorzucili serię F - oby im się alfabet nie skończył.. ;).
Niech każdy podejmuje własne decyzje. Ja sobie czekam, bo wykres nie kłamie...