• C/WK = 0,48, C/Z = 12,5 Autor: ~maarc [77.253.101.*]
    Tyle w temacie!
  • Re: C/WK = 0,48, C/Z = 12,5 Autor: ~dmw [87.99.60.*]
    Wystarczy teraz strata na zabezpieczeniach walutowych i nie będzie z czego wyliczyć C/Z, a wartość księgowa to abstrakcja, kupa starego sprzętu, który się już nie sprzeda. Brak jakichkolwiek informacji, o tym co się dzieję w spółce, nie wróży niczego dobrego.
  • Re: C/WK = 0,48, C/Z = 12,5 Autor: ~ron [178.42.217.*]
    dmw-bardzo krótko i logicznie to ująłeś. Kto kupi stary i stwardniały beton. Nie mylić z PZPR.
  • Re: C/WK = 0,48, C/Z = 12,5 Autor: ~Maras [77.112.131.*]
    Tak jak pisałem kilka m-cy temu, dno trendu spadkowego jest w okolicach 3,5 PLN/akcję, co jest efektem dwóch czynników:
    1. Ch..jowa sytuacja makroekonomiczna, oraz
    2. Kolejne emisje akcji (wcześniej brałem pod uwagę jedynie serię E, a teraz dorzucili serię F - oby im się alfabet nie skończył.. ;).

    Niech każdy podejmuje własne decyzje. Ja sobie czekam, bo wykres nie kłamie...

    Pozdro
  • Re: C/WK = 0,48, C/Z = 12,5 Autor: ~ron [178.42.217.*]
    W/g mnie my wieśniacy zwykle wracamy do korzeni. Tak że do zobaczenia na 1,90. Baj Baj.
[x]
TFONE 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.