• do władcy Autor: ~mistrz [80.54.67.*]
    miałem się nie odzywać pod twój adres ale na to jedno zdanie pozwolę sobie.
    Otóż władco żle zacząłeś kombinować.Wystarczy porównać forum PPG z Agromą
    Tu jedno tam drugie, krótko mówiąc przeczysz sam sobie.Odkrywasz siebie jako
    człowieka ,który ma niespecjalne pojęcie o spółkach. Twoje inwestycje są zupełnie chybione.Żal mi ciebie bo widzę że płyniesz w dół a ten wrzask to wrzask rozpaczy co widać po twojej odpowiedzi na post "jaku". Niedobrze animujesz.Trochę nam pomogłeś w zakupach bo niektórzy się wystraszyli. Dzięki do nieusłyszenia .
  • Re: do władcy Autor: ~Władca !!!!!!! [89.228.155.*]
    Zapominasz jednak o tym , ze na PPG zamroziłem sporo siana , i nie jestem, w plecy , a to jest różnica :)) Na PPG kierowałem sie spodziewanymi wynikami i sie nie myliłem ,są super !!! No ale cóz jak widać nie zadziałało to na kurs... poczekam !! Zresztą ma nie tylko PPG ,ale tam jest potrzebna cisza , bo pieniądz lubi cisze , a nie szum i wyrwigroszy takich jak Wy na DT z paroma złoty w kiermanie aby dołować kurs. Na samym Petrolu utrąciłem tyle na ostatniej windzie , ze mógłym cały rok nie pracowac i zyc dostatnio. Więc co mi jakieś PPG Poczekam !!! A jeżeli dalej uważasz , ze dobrze zrobiłeś kupując Agromę , to niedługo sam uświadomisz sobie błąd , jeżeli juz tego nie czaisz !!!

    Bez odbioru..
  • Re: do władcy Autor: ~Władca !!!!!!! [89.228.155.*]
    Dodam jeszcze , ze tacy jak Ty i inni sa potrzebni , chociażby dlatego , że ja latem lecę na Barbados dzięki między innymi Tobie, a ty dalej będziesz na spółeczkach zaklinał rzeczywistaść. Topil siano i obrażając innych oponentów mających swoje zdanie !!!!
[x]
AGROMA 0,00% 0,02 2016-11-07 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.