• pytanie Autor: ~qpak [192.168.10.*]
    o co chodzi z tym kupnem 1 akcji by na chwile podnieść kurs? Zaobserwowałem to również na energopolu tam ktoś codziennie kupuje co pare godzin 5 akcji robiąc to samo.. .
  • Re: pytanie Autor: ~irekal [83.20.124.*]
    ty serio pytasz?A slyszałeś o analizie technicznej?Że np kurs przelamie tzw wsparcie na 4 zl i potem leci na pysk złotowkę w dół?
  • Re: pytanie Autor: ~xyz [62.111.178.*]
    irekal.... o czym Ty mówisz, już nie raz leciał na 3,8-3-9 i wstawał. To , że polecimy na 3,8 nie oznacza ze spadniemy na 3 zeta...technicznie można do tego doprowadzić właśnie po to, żeby tacy którzy tak sądzą akcje wyrzuli..
  • Re: pytanie Autor: ~Irekal [83.20.140.*]
    pisze nie w ogóle ,ale o ostatniej sytuacji technicznej.a ta wyglada tak ,ze relpol porusza sie w krotkim trendzie horyzontalnym od 4zl do 4,30.Oba te opory nabraly mocy ,bo kilka razy posluzyły kursowi więc wybicie sie dolem lub górą będzie mialo duze znaczenie.I wetedy nawet jedna akcja mozna przywalic..
  • Re: pytanie Autor: ~xyz [62.111.178.*]
    4 przelamane..... zobaczy jeszcze jek zamkniecie.... i co irekal? sprzedajesz? lecimy na 3 zeta?
[x]
RELPOL 0,00% 5,14 2025-09-29 12:31:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.