zobacz jak stawiaj popychacz stuczna popyt jest wieksza ahahahahai sypia papieram ktos wychodzi z papiera i to widac
wystawiaja wieksze pakiety na K i podbieraja malymi po 200 400 akcji z prawej by zachecicd leszczy by braly z prawej bo widzac jaki jest popyt ustawiony to sobie mysla ze juz nie kupia taniej hahahahaha
klasyka
to brac leszcze brac co za cwioki jak byl po po 2,50 czy 3 zl nikt nie chcial brac teraz upychaja papier jak moga
nie wiem co jest, ale jest zajebiście
mam nadzieje że będzie jak z Chemosem i innymi podobnymi, i tak będzie codzieniie do końca miesiąc :D
hahahhahahaha