• będzie powrót do 50 ? kiedy? Autor: ~abc [31.175.6.*]
    jak myślicie?
  • Re: będzie powrót do 50 ? kiedy? Autor: ~Stary_kaczor [45.11.61.*]
    Trzeba poczekać chwilę aż sentyment na rynkach się poprawi bo ten tydzień jest słaby dla naszego regionu. Ważne jest też to czy rynek uzna Pracuj za beneficjenta czy ofiarę AI. Spółka zdrowa i z fajnymi wskaźnikami ale na rynku rekrutacji flauta więc wszystko jest możliwe co do kursu w krótkim terminie:)
  • Re: będzie powrót do 50 ? kiedy? Autor: ~Dawid87 [37.47.183.*]
    Moze wszyscy jak ja czekamy na dywidende ktora reinwestowac bedziemy w GP za kilka dni.

    - Soft na niemiecki rynek przez niemiecki rynek dal fatalne wyniki. Ale predzej czy pozniej to tez ruszy. Rynek pracy sie sypie i najlepsze serwisy zostana - GP notuje prawie ze niezauwazalny spadek w ofertach i rekrutacjach w PL. Takze b. dobrze - trudny i ciezki czas, liderzy przetrwaja bo maja budzet i pomysl na wiele lat do przodu. Papier na lata, wiec te chwilowe tapniecia to tylko DCA
[x]
GRUPRACUJ 0,00% 44,00 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.