Jedyne osoby ktore tutaj zarobiaja to ludzie z firmy reszta ludzi straciła tutaj pieniądze a wyglada na to że teraz robia walane zgromadzenie żeby żebrać znowu o hajs od naiwnych ludzi pozniej uwolnia sie lock upy i jedzie do 13gr wiec tutaj nie spodziewaj sie zarobku ta firma to jeden wielki wał
Szkoda. Miałem duże nadzieje po ich dobrej mocnej prezentacji na pokazie w zeszłym roku. Można się śmiać, ale był samolocik i nie ma nic więcej. Kurs będzie leciał moim zdaniem przez palce. Emisje za emisjami.