• Ciągle to samo Autor: ~Kegen [82.145.63.*]
    W koło Macieju to samo nic no i co i nic
  • Re: Ciągle to samo Autor: ~Bigboss [37.47.137.*]
    Jedyne osoby ktore tutaj zarobiaja to ludzie z firmy reszta ludzi straciła tutaj pieniądze a wyglada na to że teraz robia walane zgromadzenie żeby żebrać znowu o hajs od naiwnych ludzi pozniej uwolnia sie lock upy i jedzie do 13gr wiec tutaj nie spodziewaj sie zarobku ta firma to jeden wielki wał
  • Re: Ciągle to samo Autor: ~mnmmmmmm [45.82.67.*]
    Szkoda. Miałem duże nadzieje po ich dobrej mocnej prezentacji na pokazie w zeszłym roku. Można się śmiać, ale był samolocik i nie ma nic więcej. Kurs będzie leciał moim zdaniem przez palce. Emisje za emisjami.
[x]
STARWARD 2,27% 7,22 2026-06-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.