Jedynym pozytywem dzisiejszych spadków jest zniknięcie z forum gpr do końca wakacji i szerszenia do końca tygodnia. Dobre i tyle czasu bez bredni i zakłamania.
Dnia 2026-06-10 o godz. 16:20 ~Szerszen napisał(a): > Bo mi agwercik za plecami cztery litery obrabiał hehehe do prezesa troli na polimku pretensje a tak mielibyście ciszę