• Co się dzieje? Autor: ~zaniepokojony [94.124.12.*]
    Skąd takie spadki tutaj przy tak dobrych wynikach?
  • Re: Co się dzieje? Autor: ~Karolina [31.183.149.*]
    Rozczarowanie majowymi przychodami, kilkanaście procent mniej niż w kwietniu i już panika.
  • Re: Co się dzieje? Autor: ~alan [217.70.49.*]
    Karolinka.
    Przychody w kwietniu 125,9 mln zl
    Przychody w maju 120,3 mln zł
    Spadek m/m o 4 %
    a r/r wzrost o 21 %
    Wyniki bardzo dobre a będą jeszcze lepsze jak budowlanka ruszy
    a w końcu musi ruszyć.

  • Re: Co się dzieje? Autor: ~Karolina [31.183.149.*]
    Oczywiście mam na myśli marzec nie kwiecień. W marcu 148 mln, kwiecień 125mln, maj 120mln, czerwiec ...?
  • Re: Co się dzieje? Autor: street66 [194.31.41.*]
    Dnia 2026-06-09 o godz. 21:04 ~alan napisał(a):
    > Karolinka.
    > Przychody w kwietniu 125,9 mln zl
    > Przychody w maju 120,3 mln zł
    > Spadek m/m o 4 %
    > a r/r wzrost o 21 %
    > Wyniki bardzo dobre a będą jeszcze lepsze jak budowlanka ruszy
    > a w końcu musi ruszyć.
    >

    jak budowlanka ruszy hahah... odwieczne marzenia dawców kapitału
  • Re: Co się dzieje? Autor: ~alan [217.70.49.*]
    Autor: street66[194.31.41.*]2026-06-10 08:41
    Dnia 2026-06-09 o godz. 21:04 ~alan napisał(a):
    > Karolinka.
    > Przychody w kwietniu 125,9 mln zl
    > Przychody w maju 120,3 mln zł
    > Spadek m/m o 4 %
    > a r/r wzrost o 21 %
    > Wyniki bardzo dobre a będą jeszcze lepsze jak budowlanka ruszy
    > a w końcu musi ruszyć.
    >

    jak budowlanka ruszy hahah... odwieczne marzenia dawców kapitału

    Jaka tam pogoda na peronie ?
    ekspercie giełdowy ..
[x]
GRODNO 5,31% 16,85 2026-06-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.