Jak nasze mrzonki się nie sprawdzą i nie będzie jak zwykle żadnego inwestora, to mamy jeszcze jednego asa w zanadrzu. AGD! Wpłynęła potężna, smolista oferta, mało rur w latrynie nie rozsadzając! Bądźmy dobrej myśli, wytaczając spokojnie kabany.
Dnia 2026-06-09 o godz. 09:57 ~Bee napisał(a): > Jak nasze mrzonki się nie sprawdzą i nie będzie jak zwykle żadnego inwestora, to mamy jeszcze jednego asa w zanadrzu. > AGD! Wpłynęła potężna, smolista oferta, mało rur w latrynie nie rozsadzając! > Bądźmy dobrej myśli, wytaczając spokojnie kabany.