Tak naprawdę można wiele pisać , analizować,obrażać , krytykować.
Niech właściciele ruszą temat.Faktami , pracą faktyczną ,nie spekulacjami.
Pokazać ,że dron lata,marketing promujący.
Kolejne umowy i co z nim wyniknie.
Ruszy wtedy bez łaski.
Niech działają nie manipulują wewnętrznymi zakupami akcji między sobą.
Analizy,przypuszczenia,historia.
Teraźniejszość jest i tu właściciele muszą chcieć ,pytanie czy chcą j mają co pokazać wiarygodnego nie spekulacyjnego.
Pelikan to dodaj sobie teraz inflację na poziomie 120% i jak sprzeda po 18-20gr to jest stratna, grubasy kupili te akcje 8 lat temu po 15gr !!!!!!!! Zauważcie że ona sprzedała 1,5mln akcji a jej kumpel Dzietkiewicz skupił ponad 3 miliony akcji czyli więcej akcji skupili niż sprzedali i nie piszcie bzdur że grubasy sprzedają w samym dole bo sprzedaż dla nich na poziomie 20gr jest stratą !!!!
Tak to się kończyć,nikt nie chce bo nie ma konkretów i info.
To cena leci "Ala" właściciele sprzedają wysypując bo i tak zarabiają.
Błędne kolor,szkoda.
Powinno być znacznie wyżej.
Cieniasy zarządcze,nikt nie chce im zaufać