Nie wierzę w teorie spiskowe ale ostatnie zachowanie kursu jest bardzo dziwne. Ktoś dzisiaj oddaje akcje po 25 zł a dwa dni wcześniej mógł sprzedać po 34 zł. W ABB jakiś większy inwestor ustalił kurs na 30 zł a tymczasem dzisiaj ktoś sypie akcjami jakby w spółce działo się coś złego.
Może będzie jakaś niespodzianka w wynikach rocznych za 2025r. Szczegółowe wyniki za I i II kwartał 2025r. nie były publikowane ponieważ spółka nie była jeszcze notowana