W Q1 Boombit miał 3,2 mln zysku netto. Najlepszy wynik od kilku kwartałów. Spółka zwiększa przychody i jeśli utrzyma dynamikę, ten rok może być bardzo dobry. RdR wynik jest rewelacyjny, przychody +43%, EBIDTA +75%. Nowe tytuły się monetyzują. Może w końcu spółka wyjdzie z marazmu i wróci zainteresowanie inwestorów.
Obrót 136k i kurs nie drgnął. Ciekawe, wygląda jakby ustawka i kontrolowane przerzucanie pakietu od jednego do drugiego, tak aby kurs nie wzrósł …hmm. Czekamy co przyniesie nowy dzień :)
ach to pewnie te wspaniałe warranty, którymi zostali wyposażeni członkowie zarządu i pracownicy po 50 gr, chyba też sprzedawałbym po 6 z taką przebitką, problem w tym że mają tego niestety więcej ….