No to jutro znowu na północ. Ci co dzisiaj mi sprzedawali jutro będą walić głową w ścianę.
WK=18zł, jest zysk netto i świetlana przyszłość. Czy ktoś mi znajdzie podobną spółkę z tak niską wyceną? Jutro sprzedaje inne gnioty i pakuje się na maksa....wam nie radze tego robić:)
Ja tez dokupilem . Wczorajsza zagrywka niezlie wyszla spekule . Ale prespektywy widac po raporcie spolka ma porownajcie poprzednie raporty . Widac ze z kwartalu na kwrtal jest lepiej . Obcenie mamy tu typowa sytuacje spolki w restrukturyzacji . Nie przynosi juz strat zaczyna generowac zyski . Wiec pozytywnie . Wskazniki wyraznie wskazuja na niedowartosciowanie , trend jest wyraznie wzrostowy . Nie raz jeszcze beda zbyt duze wzrosty jak i spadki wazne ze spolka sie rozwija a to duzy pozytyw na przyszlosc .W tej spolce wole stosowac usrednianie ,( chociaz wielu uwaza to za blad ) dokupowanie papierka bo jeszce nie mam na tyle ile bym chcial , a stosowanie stop loss to przy tej spolce za duze ryzyko ze moga zgarnac papier i a zaraz pozniej ostro pojdzie do gory . ( stop loss wole stosowac tam gdzie sytuacja informacje sa niepewne , przyszlosc niepewna a tu wiecej dobrych informacj nadchodzi niz zlych )