wiesz, jest w tym jakaś logika. Ja tam będę kisić ogóra... w końcu jest zielony :] a poza tym ja w tfone wierze, idą święta, dzieci kupią dla seniorów zestawy pod choinkę z myphone, więc sprzedaż będzie lepsza:) trudno, jakoś ścierpię kolejny kwartał
zanim twojego posta usuną napisze ci naganiaczu ze jestesmy na samym dole na linii trendu wzrostowego wiec nie pozostaje nic innego jak odbicie. Linia trendu przebiega na 5zl wiec te kilka groszy mozemy jeszcze z rana zleciec