• Nowy kontrakt NFZ Autor: syntok [37.47.112.*]
    Sevenet S.A. z kolejnym ważnym kontraktem!

    Nasza oferta została wybrana przez Narodowy Fundusz Zdrowia do realizacji usług serwisowych dla produktów Cisco w Centrali oraz oddziałach wojewódzkich NFZ. Uzyskaliśmy maksymalną ocenę 100 punktów w ocenie ofert.
    Projekt będzie obejmował kompleksowe wsparcie i utrzymanie infrastruktury Cisco wykorzystywanej przez NFZ w całej Polsce. Zakres umowy przewiduje realizację usług przez 24 miesiące i obejmuje zarówno serwis pogwarancyjny, udostępnianie aktualizacji sygnatur, zapewnienie subskrypcji oprogramowania, jak również 800 roboczogodzin wsparcia merytorycznego.

    To kolejne potwierdzenie kompetencji Sevenet w obszarze utrzymania i wsparcia zaawansowanych środowisk #IT dla kluczowych instytucji publicznych. Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się, że możemy wspierać cyfrowe bezpieczeństwo oraz ciągłość działania jednej z najważniejszych instytucji publicznych w Polsce
[x]
SEVENET -4,88% 11,70 2026-05-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.