• Podbitki Autor: ~pawsta [5.184.201.*]
    Jak widać na rocznym wykresie za każdym dodrukiem i dystrybucją na niższych poziomach..Działanie celowe nikt z haku nie zejdzie.. A oni na coraz to niższych poziomach sprzedają swoje 0.50gr za akcję na produkowane.Przykra spółka i wielu zawiśnie a tylko Luma zarobi najwięcej
[x]
PROTEKTOR -0,82% 1,21 2026-06-24 16:48:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.