• Jakie info ? Autor: ~Nowiutka [31.11.157.*]
    Będzie po sesji ? Bankructwo zawieszenie czy mega emisja ? Bez żadnego espi kurs osowa się o 40 procent więc nic dobrego z takiej przeceny nie wyniknie. Ktos jest tu dłużej ? Warto spekulacyjne coś podebrać pod odbicie zdechłego kota czy takie tu już było ?
  • Re: Jakie info ? Autor: ~mr [188.146.37.*]
    Oj będzie płacz że się sprzedało
  • Re: Jakie info ? Autor: ~Uczen36 [46.205.197.*]
    Jakie bankructwo. A co spodziewałeś się po takim komunikacie. Większość akcjonariuszy kupowało pod smoka. Niestety interes nie wypalił i kurs wraca do bazy. Nie widzisz ze kurs mocno specjanie uwalany. Zadaj Sobie pytanie po co?
  • Re: Jakie info ? Autor: ~Hehe [37.225.86.*]
    Uczeń też widać w swoim świecie, kurs uwalany hehe większej bredni nie widziałem, kurs leci na łeb, bo kolejny raz wyszło, że holender zafundował ścieme hehe jak widać parę osob w tym ty nie dopuszcacie tego do siebie hehe
  • Re: Jakie info ? Autor: ~src [46.134.88.*]
    On tak ma. Jak rośnie to kupił w dołku a jak spada to zaniżanie przed odpalem. Zawsze wygrany hahhaha mitoman
  • Re: Jakie info ? Autor: ~Jaki [31.0.80.*]
    Rafako, Ursus coś Wam to mówi? Pozdr..
  • Re: Jakie info ? Autor: ~chico2000 [5.184.231.*]
    Na pewno nie zejdzie poniżej 10 groszy .Mitoman. By stracił chyba że wysprzedaje dzisiaj na słupy
  • Re: Jakie info ? Autor: _wiatrak_ [83.30.90.*]
    Nie zejdzie poniżej 14-16 groszy.
    Tam zawiśnie w oczekiwaniu na asymilację akcji za 10 groszy.

  • Re: Jakie info ? Autor: ~Lolo [79.124.113.*]
    Prezes to jest straszny nieudacznik wystarczyło by pokazać skośnym że potrafi coś sprzedać i by zostali tylko że się naobiecywał nam i im a zero sprzedaży więc się pożegnali z kłamcą
[x]
COREY 0,00% 0,20 2026-04-14 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.