Raczej chyba kiepskie. poszli na wojne z peri i niestety powoli wypsztykali sie z amunicji. po cichaczu w ostatnim czasie wyniesli siee z łodzi. wiec to chyba dobrze tej spółce nie wróży.
pzdr
O trzydziestu paru zł kolega hub-p bredzi o wojnie i Łodzi tak jakby nie wiedział, że dawno po wojnie a Łódż nie jest pępkiem świata;)A kurs złośliwie wobec jego teorii pnie się do góry i widać,że prędko nie skończy!!!
kurs wszystkich spółek na gpw up 100% więc czemu ulma mialaby dolowac.
w dłuższej perspektywie wyniki finansowe wcale nie muszą być różowe.
a to ze ktoś redukuje oddzial to co to oznacza-rewelacyjną sytuacje finansową??
inwestorzy powinni wiedzieć jakie są przyczyny zamykania oddzialu, a tu wszystko cichaczem.
pzdr
baczny obserwator
Na wykresie logarytmicznym dziś wybicie dołem z kanału wzrostowego liczonego od dołka hossy. Na liniowym jeszcze trochę miejsca na spadki jest.
Myślę, że będzie czasowa zmiana trendu (lub jak kto woli dłuższa korekta) na ulmie - niekoniecznie oznaczająca głębokie spadki. może być boczniak lub powolne opadanie.