W sumie to mógłbym kupić całe PKP Cargo za same odsetki od moich licznych lokat. Stać mnie, bo jestem miliarderem, wzbogaconym na analizie wykresów sekundowych RSI :)))
"Domyślam się" to nie do mnie. Ja po prostu WIEM. Nie dlatego jestem geniuszem giełdowym i mistrzem analizy RSI, żeby się domyślać Z domyślania nikt jeszcze nie zarobił miliardów, a ja zarobiłem :)))
Ty czarny musisz mieć wielkie kompleksy w domu i w robocie! Ale tu możesz brylować i pławić się w luksusach! Zwłaszcza że sporo tu pelikanów, a one łykają wszystko jak leci!
Ja po prostu informuję, bo nie każdy zna moją klasę. Na forum pojawiają się nowi użytkownicy i warto im podpowiedzieć, kto jest wartościowym użytkownikiem, a kto nie. Działam w interesie społecznym.