Dnia 2026-01-23 o godz. 10:47 ~Jaaaa napisał(a): > Od zatwierdzenia strategii zależy więcej niż od wysokości dywidendy.Napiecia do 19 lutego trochę będzie .
chlapnąłeś czymś na forum i tyle...a jakakolwiek weryfikowalna argumentacja?
Dnia 2026-01-23 o godz. 14:02 ~Aj napisał(a): > Powstanie wielkie Holding Stalexport I dywidenda ok 85gr
znowu etykietka? i niby co ma dać zmiana nazwy? znowu zapytam o weryfikowalne źródło twojej "sensacji" o dywidendzie bo na dzisiaj to byłaby informacja poufna, oczywiście przypomnę ci o PZU sprzedającym akcje: https://stooq.com/q/h/?s=stx , o końcu koncesji na A4: https://www.portalsamorzadowy.pl/inwestycje/klamka-zapadla-wydluzenia-koncesji-nie-bedzie-w-marcu-2027-r-zniesienie-oplat-na-a4,607557.html i o końcu umowy z bankiem: https://www.bankier.pl/wiadomosc/STALEXPORT-AUTOSTRADY-Rozwiazanie-umowy-w-sprawie-programu-emisji-kwitow-depozytowych-8955237.html , to rzeczywistość, jej nie da się "zgłosić do usunięcia"
Dnia 2026-01-23 o godz. 15:06 ~vvv napisał(a): > Dnia 2026-01-23 o godz. 14:02 ~Aj napisał(a): > > Powstanie wielkie Holding Stalexport I dywidenda ok 85gr > > znowu etykietka? i niby co ma dać zmiana nazwy? znowu zapytam o weryfikowalne źródło twojej "sensacji" o dywidendzie bo na dzisiaj to byłaby informacja poufna, oczywiście przypomnę ci o PZU sprzedającym akcje: https://stooq.com/q/h/?s=stx , o końcu koncesji na A4: https://www.portalsamorzadowy.pl/inwestycje/klamka-zapadla-wydluzenia-koncesji-nie-bedzie-w-marcu-2027-r-zniesienie-oplat-na-a4,607557.html i o końcu umowy z bankiem: https://www.bankier.pl/wiadomosc/STALEXPORT-AUTOSTRADY-Rozwiazanie-umowy-w-sprawie-programu-emisji-kwitow-depozytowych-8955237.html , to rzeczywistość, jej nie da się "zgłosić do usunięcia"
Daj sobie człowieku spokój w co drugim poście wrzucasz te linki. Już czytaliśmy już nas uświadomiłeś. Nikt ci nie karze kupować.
gruba ryba czyli PZU ograniczyło udziały i to mocno: https://www.stockwatch.pl/inwestor/tfi-pzu-sa.aspx , gruba ryba w postaci banku Mellon zrobiła to już ponad pół roku temu: https://www.bankier.pl/wiadomosc/STALEXPORT-AUTOSTRADY-Rozwiazanie-umowy-w-sprawie-programu-emisji-kwitow-depozytowych-8955237.html , tyle że wielonickowiec wciąż tkwi w "alternatywnej rzeczywistości", po co?
obsesje wielonickowca na punkcie słowa "holding" nie ustępują, tymczasem rynek już zatwierdził strategię: https://www.pb.pl/stalexport-szuka-nowej-drogi-bo-wkrotce-wygasnie-mu-koncesja-na-a4-1255296 co widać po kursie, fundusze wychodzą: https://stooq.com/q/h/?s=stx , bank już wyszedł: https://www.stalexport-autostrady.pl/pl/o-spolce/aktualnosci/idn:1196 , tylko opary absurdu wielonickowca nie potrafią wyjść z niego
Dnia 2026-02-04 o godz. 16:40 ~Rys napisał(a): > Dnia 2026-02-04 o godz. 12:47 ~Dzi napisał(a): > > Tylko opary absurdu wielonickowca i vvv .......na forum Stalexportu > > > Jeden drugiego warty...... > > Dokładnie Vvv to już przechodzi samego siebie. Gdzie nie wejdziesz ostatni post to zawsze on i jego linki ...
udowodniłeś kolejny raz że na Stx jesteś od niedawna, tylko właściwie po co?
rynek już zatwierdził strategię, głębokim południem, w oparach absurdu wielonickowca tego nie widać, ostatni komunikat, którego wielonickowiec wolał nie czytać: https://www.bankier.pl/wiadomosc/STALEXPORT-AUTOSTRADY-Uzupelnienie-dokumentow-udostepnianych-akcjonariuszom-przed-NWZ-o-Opinie-Rady-Nadzorczej-dotyczaca-porzadku-obrad-oraz-projektow-uchwal-Nadzwyczajnego-Walnego-Zgromadzenia-Stalexport-Autostrady-S-A-9081377.html zawiera wiele ważnych informacji, poza zasięgiem wielonickowca, może ten przynajmniej zrozumie zawartość https://stooq.com/q/h/?s=stx ?