Moim zdaniem albo ruchy przed dniem 3 wiedźm albo na rynek trafiają akcje z poprzednich emisji. Wysypia i bedzie zmiana wajchy. Ja trochę dokupiłem i uśredniłem.
Buahaha to nie tylko wszystko poniżej 7 miałeś brać?:) Pisałem wtedy, przy 7, że nikogo nie nagonicie. A ty nic nie kupiłeś tylko szukasz naiwnych. A tu lipa:)
Co to znaczy duży wolumen? Można sprzedać 1000 akcji po 1 grosz i można sprzedać 1000 akcji po 200 zł Wolumen ten sam. :-) Liczy się wartość obrotu. Tutaj mieliśmy ok. 850 tys. No i klasyczna akumulacja czyli zebranie pod koniec sesji. Wg mnie manipulacja kursem, bo jak spojrzałem na arkusz w czasie dnia, to było chyba na ogólną wartość 40 tyś, chyba z 10 czy 15 pozycji. Czyli chętnych na zakup brak a jednak obróciło się te 850 tys. Czyli kupujący odbierali od sprzedających bezpośrednio. Nie wisieli za długo na arkuszu. Takie rzeczy łatwo robić, gdy na spółce brak zainteresowania.