• Super Autor: ~Marek [2.139.187.*]
    Żadnych pieniędzy dla złodziei,bankrutów i skorumpowanych terrorystow.Wbrew zaleceniom komisji europejskiej bank odrzucił zalecenie dalszego kredytowania Ukraińców.Zaczyna się upadek gospodarczy niby państwa,bo upadek i klęską militarną już jest od dawna.Tak kończą faszystowsko-banderowskie rządy Zelenskiego i jego mafii.
  • Re: Super Autor: ~anty [83.26.191.*]
    tylko martwy kacap przestaje kłamać i siać propagandy.
    EBC odrzucił wniosek Brukseli o zabezpieczenie tzw. pożyczki reparacyjnej dla Ukrainy, która miałaby być sfinansowana z wykorzystaniem rosyjskich zamrożonych aktywów.
    Z zamrożonymi aktywami od dawna trwa spór i to żadna nowina.Wsparcie jakie było takie będzie , nie dziś to jutro ruszą wasze aktywa.Odsetki jak płynęły tak płyną a wam ropa przestaje.
  • Re: Super Autor: ~anty [83.26.191.*]
    "BUM" i kolejna rafineria w ogniu.
    http
    s://t
    wit
    ter.
    co
    m/i/s
    tat
    us/199
    573143
    5903156683
  • Re: Super Autor: ~Marek [2.139.187.*]
    Walczymy do ostatniego Ukraińca.Tak nam dopomóż Bóg!Poza tym kiedy czasami pokazuje te twoje wypociny znajom,oni nie wierzą że takie brednie może wypisywać Polak.A poza tym pogodę mamy piękną,dzisiaj już teraz 26+.A czas mamy cofnięty o godzinę.
  • Re: Super Autor: ~anty [83.26.191.*]
    każdy kacap nie wierzy w prawdę , wierzą tylko tej propagandzie kremla. Do ostatniego tępego rosjanina ta wojna potrwa , a ich już jest na szczęście coraz mniej.
    Umierają za zdjęciem z flagą to jest normalne by pokazać sfałszowane "sukcesy"