Wg Mnie Chińczycy nie mogli objąć akcji z powodu niedopasowanych przepisów ( czekają teraz na zmiany w tych przepisach), Dałoby 3,8 mln złotych na rozwój. Corey Europe potrzebuje kasy na blok demonstracyjny, więc zdeterminowany prezes, rodzina i znajomi dofinansowali spółkę sami, żeby móc we współpracy z Techpolem dopiąć swego. Chińczycy nie mogą dać z siebie bez akcji pieniędzy, bo pewnie przepisy nie pozwalają.
Bardziej istotne jest czy dojdzie do umowy z grekami bo miało być 1-2 miesiące a mijają 4. Niech jeszcze wypłynie jakieś info o sprzedaży akcji na wzrostach przez browara to składam zawiadomienie o manipulacji kursem.
Przy duzych kontraktach trzeba miec zabezpieczenie finansowe poszukaj przetargow na budowy autostrad lini energetycznych badz inne duze tematy o jakich kwotach mowa i proporcje wartosci kontraktu do zabezpieczenia. Jesli uda Ci sie obliczyc o jakich kwotach mowa bedziesz wiedzial jakie jest prawdopodobieństwo podpisania kontaktu na 100kk euro. Zakladam ze masz wiedze o spolce i jej sytuacji finansowej na dzien dzisiejszy