Już w I kwartale 2025 wiadomo było o 31,02 mln zł zysku netto, co oznaczalo spadek o 29% , wiadomo było również o wysokich kosztach wdrożenia modeli AI, te dwa nowe produkty bardzo mocno zaczęły rosnąć, Helpdesk i Chatboot, 60% wzrost rok do roku. Zysk roczny 120-130 mln pokrywa się z aktualną wyceną. Sesja może być neutralna, ewentualnie zaliczy dołek po którym ma szansę wrócić. Bardzo ciekawe miejsce.
Ma szansę też zanurkować na 2 zł, soft naganianie, boisz się napisać coś w trybie definitywnym w obawiam przed pozwami, a jednocześnie serduszko tak strasznie boli jak widzisz pogłębiająca się czerwień na rachunku :) no cóż, zainwestuje w przyczepkę i cebulę z niej sprzedawaj, tam mniejsza szansa, że stracisz majątek :)
Też uważam że te wyniki już są w cenie. Śmieszą mnie wypowiedzi na tym forum, że teraz to spadnie i upadnie, ale siedzę cicho.i czekam... Niech wywalają papiery. Ja chętnie dziś dokupię na panice "słabych rąk"
W cenie były wyniki równe konsensusu. Jest poniżej więc na co ty liczysz ? Nie naganiam , ale spółka pokazuje że jest coraz gorzej a co z nowym modelem biznesowym ? No też kiepsko jak narazie