• Jak leszcze , widze ze macie ciebłe ubranka na zime!!!!!!! Autor: ~der [84.10.50.*]
    jak zwykle zapakowali na gorce , czekam na was na 0,08-0,09
  • Re: Jak leszcze , widze ze macie ciebłe ubranka na zime!!!!!!! Autor: ~creative [79.191.61.*]
    Rekinie,a Ty jesteś zwykłym lewatywą.
  • Re: Jak leszcze , widze ze macie ciebłe ubranka na zime!!!!!!! Autor: ~hmmm [77.254.9.*]
    spoko,der dzisiaj puścił swoje 600 akcji po 12 gr :)
  • Re: Jak leszcze , widze ze macie ciebłe ubranka na zime!!!!!!! Autor: ~lukii [85.181.212.*]
    nie wiem po co sie nawzajem osmieszac. dzis wydymaja jednych jutro drugich. z kapitalem jaki ma patrowicz moze on robic na swoich spolkach co mu sie podoba. co z tego ze kupisz po 8 czy po 13 to nie ma znaczenia. jak ma byc jazda to bedzie i wtedy bezdie wysoko. jak patrowicze nie planuja jazdy to nawet jak kupisz po 8 gr dalje masz w reku totlanei bezwartosciowy papier.tak czy tak jestes w dupie. a dajym na to ze nawet pojezdiesz z 8 gr na 13 g. to co, za ile tego kupisz, za 10-20 tys?
    zarobisz 6stke po podatkach.i tak dalej jestes nikim. czasy kiedy majac 20-30 lat i 100 tys na giledzei byles kims dawno minely. niektorzi z nas sie podorabiali i maja po 1-1.5 mln. a ty dalej bezdeizs piepszyl ze inni sa smieciami
    bezsens
  • Re: Jak leszcze , widze ze macie ciebłe ubranka na zime!!!!!!! Autor: ~ja [77.254.9.*]
    Bo to taki naród...Jak zarabiasz 30% to nikt nie pogratuluje farta/nosa/opłacalnego ryzyka tylko przyjdzie i będzie z zazdrości jechał po każdym akcjonariuszu.Najgorsi są ci,którzy wcześniej oddali dużo niżej bo nie wytrzymali,oni są zdania,że podjęli bardzo mądrą decyzję i walor nie ma prawa urosnąć bo wtedy zawiść ich zżera i jad się leje z pyska.Kupiłem IDM po 1.38 i wtedy ubierali,jak było po 1.70 to ubierali,powyżej 2 zł też ubierali i tak cały czas tu czytasz.Zero merytorycznej dyskusji bo każdy kto ma jakieś mniej lub bardziej trafne poglądy nie będzie ich wymieniał z ludźmi,którzy potrafią napisać tylko jedno.Pozdrawiam nielicznych rozsądnych i urlopowiczów,którzy mimo wszystko cierpliwie trzymają:)
[x]
URLOPYPL -33,33% 0,02 2013-12-09 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.